İletişim

about departments

Title

Evimize veya ofisimize kapı ve pencere yaptıracağımız zaman genel olarak ürünün fiyatını ön planda tutarak hangisi daha ucuz ise ona o firmaya yaptırmak istiyoruz. Fakat bu seçim çok yanlış bir seçimdir. Aldığımız fiyatlar tabi ki önemlidir ancak yaptıracağınız ürünün yapılışı kalitesi ve işçiliği daha fazla önemlidir. Bütün ürünlerin ham maddesi kalite açısından farklıdır. Yanında kullanılan […]

Evimize veya ofisimize kapı ve pencere yaptıracağımız zaman genel olarak ürünün fiyatını ön planda tutarak hangisi daha ucuz ise ona o firmaya yaptırmak istiyoruz. Fakat bu seçim çok yanlış bir seçimdir. Aldığımız fiyatlar tabi ki önemlidir ancak yaptıracağınız ürünün yapılışı kalitesi ve işçiliği daha fazla önemlidir.

Bütün ürünlerin ham maddesi kalite açısından farklıdır. Yanında kullanılan tamamlayıcı ürünler farklıdır. Burada önemli olan işçilik çok daha önemlidir. Hiç kimse yaptıracağı firmanın işçiliğini önceden bilemez. Bunu biraz araştırarak tavsiye edilen bir bayiye yaptırmak sonradan yaşanacak pişmanlığı minimum seviyeye düşürür.