İletişim

PLİSE SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Modern ve Şık Tasarım

Polyester kumaş ağırlıklı olarak üretilen plise sineklik tülü içerisinden, yırtılmalara ve kopmalara karşı pileli iplerin müthiş uyumu ile birlikte, çerçevesinde paslanmaz alüminyum çıtalar kullanılarak imalatı yapılmaktadır. Şık bir görünümü ile ön plana çıkan plise perde sistemlerinin kapı ve pencereler ile bir bütün halinde gözükmektedir. İstenilen renklerde üretilebilen paslanmaz alüminyum çıta sayesinde mobilyalarınıza uyumlu bir sineklik sistemi tasarlayabilirsiniz. Böylece dekoratif bir görünüm kazanarak evinizde modernliğin bir simgesi olarak kullanabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanım

Pileli ipler sayesinde hareket edebilen plise sineklik, açılıp kapatılırken istenilen seviye de durdurabilme özelliği ile kullanıcılarına fonksiyonel tarzda kullanım sağlar. Böylece isterseniz sinekliğinizi orta seviyeye kadar açık bırakabilir, isterseniz de pencere veya kapının her hangi seviyesine göre ayarlayabilirsiniz. Özellikle pencereden bir bez sirkelerken, sinekliğinizi tamamen açmadan tek eliniz geçecek kadar seviyede açabilirsiniz.

Alan Tasarrufu

Plise sineklik sistemi genellikle kapılar ve pencereler üzerine monte edilmektedir. Açık halde iken monte edildiği alan kadar genişliğe ve yüksekliğe sahiptir. Çıkıntı olarak en fazla 10-15 cm arasında yer kaplar. Kapalı konumda ki plise sineklik tülü katlanarak, paslanmaz çerçevesinin içerisinde toplanarak oldukça ufak bir alan kaplar.

GALERİ

Hemen Arayın!